Zebra VC80 Araç Terminali

VC80, masaüstü uygulamalara mobil erişim imkanı sunan son derece dayanıklı ve performanslı araç terminalidir. Depolar, dağıtım merkezleri, taşımacılık, lojistik, imalat sektörleri, havalimanları, limanlar, demiryolu istasyon alanları, soğuk hava depoları gibi zorlu açık ve kapalı alanlar için geliştirilmiş bir modeldir. Masaüstü erişim imkanı sayesinde araç operatörlerine işlerini daha hızlı ve hatasız bir şekilde tamamlama olanağı sağlamaktadır. Kompakt tasarımı ve esnek montaj seçenekleriyle, istifleme araçları, terminal traktörleri, vinçler ve daha fazlasına kurulumu son derece kolaydır.

Hızlı demonte özelliği ile araç bakımı veya cihaz onarımı sırasında VC80’i başka bir araca taşımayı kolaylaştırır. Barkod okuyucu, mobil yazıcı, bas-konuş mikrofon ve daha fazlasını eklemek için ihtiyacınız olan tüm portları sunar.

VC80, Embedded Standard 7 veya Windows 7 Professional’ı desteklemekte olup, Windows 10 için hazırdır; bu da PC tabanlı uygulamaları araçlarınızda uygulamayı kolaylaştırır. Altı doğrudan ve altı programlanabilir tuş sayesinde çok adımlı süreçleri tek bir tuşa basarak gerçekleştirilebilmektedir. IP66 muhafaza standartlarına uygun tasarlanmış olması, toza ve suya son derece dayanıklı olduğunu göstermektedir.

Aynı zamanda yalıtılmış konnektörler ile aşırı sıcaklık, şok ve titreşim testleriyle en zorlu ortamlar için hazırdır.

Dokunmatik ekranı, kart ve pil ısıtıcıların yanı sıra, ısıtıcıyı ve ısınma hızını otomatik olarak kontrol eden akıllı sıcaklık sensörleriyle en soğuk tedarik zincirlerindeki depolar için hazırdır.

VC80 TEKNİK ÖZELLİKLER

– Intel E3825 Çift Çekirdekli, 2 GB RAM’lı 1.33 GHz İşlemci
veya
Intel E3845 Dört Çekirdekli, 4 GB RAM’lı 1.91 GHz İşlemci
– İşletim Sistem Opsiyonları;
Windows Embedded Standard 7, 64 bit
Windows 7 Professional, 64 bit
Windows 10 için Hazır İşletim Sistemi
– Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac 2×2 MIMO) ve Bluetooth Kablosuz Bağlantı
– 10.4 inç XGA (1024×768) Renkli Dokunmatik LCD Ekran
– IP66 Toza ve Suya Dayanıklı
– Harici Nümerik ve Qwerty klavye Opsiyonu