Varlık Yönetimi

Bilgi teknolojisi (IT) demirbaşlarının inanılmaz değişim trendi, demirbaş yönetiminin önemini ve karmaşıklığını arttırarak yoluna devam ediyor. Sürekli olarak yeni demirbaşlar satın alınıp, finansal kiralama yapılırken eskileri de iyileştirmek veya emekliye ayırmak gerekiyor.

Doğru varlık izleme ve yönetimi sayesinde kayıpları azaltın, üretkenliği artırın ve karları artırın. Verito varlık izleme çözümleri ile boyut veya güvenlik seviyesine bakılmaksızın hemen hemen her izleme ihtiyacını maliyet etkin bir şekilde karşılar.

Verito’nun sunduğu barkod ve RFID teknolojileri, bir varlığın bulunduğu yere, durumu ve bulunabilirliğiyle ilgili değişikliklerin kaydını basitleştirir; zamanında ve doğru bilgilerin sizin ve çalışanların kullanımına sunulur.

Özel yazıcılar, etiketler ve yazılım çözümleri, performansı en üst düzeye çıkararak en katı varlık yönetim programı özelliklerini karşılar.

Tüm sektördeki kuruluşlar karları artırmanın yollarını arıyor;

Servis, onarım ve bakım işletme giderlerini azaltmak; Sermaye harcamalarının daha iyi yönetilmesi; Verito SAP çözümleri, organizasyonların fiziksel varlıkları tam varlık ömrü boyunca yönetmesine yardımcı olabilir ve bakım ve onarım, servis parçalarının envanter yönetimi ve varlık bilgisi yönetimi gibi önemli iş süreçlerinin gerçekleştirilmesinde destek sağlayabilir.

Otomotiv, endüstri, madencilik, petrol ve gaz, proses imalatı, kamu hizmetleri ve kamu sektörü gibi varlık yoğun sektörlerde, sermaye varlıklarının güvenilirliği ve verimliliği bir organizasyonun maddi başarısı için gereklidir.

Bu varlıkların bakımı, bir varlığın genel performansını ve faydalı ömürünü önemli ölçüde etkileyebilir.

Buna göre, varlık sahipleri / operatörleri ve varlık hizmet sağlayıcıları sürekli olarak bakım uygulamalarını iyileştirmeye çalışıyorlar.

Size en uygun çözümleri sunmamız için bizimle iletişime geçin.