Verito Hakkında

Verito, adını aldığı Veri Toplama sektöründe teknoloji çözümleriyle müşterilerine verimli ve kaliteli bir çalışma sunmayı amaçlar.
Müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Verito, müşterilerine geniş ürün ve çözüm seçenekleri sunuyor:

Otomatik Veri Toplama

Mobil Terminaller, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar, Mobil Yazıcılar, Etiketleme Yazılımları, Otomatik Etiket Aplikatörleri, Barkod Yazıcı Sarf Malzemeleri, Kablosuz Ağ Ürünleri, RFID Sistemleri

Tedarik Zinciri Yönetimi

Üretim İzleme Sistemi, Ambar Yönetim Sistemi, Stok Kontrol Sistemi, Mobil Satış Sistemi, Saha Satış Sistemi, Mobil CRM Sistemi, Mağazacılık Sistemi

Varlık Yönetimi Uygulamaları;

Demirbaş Takip Sistemi, Evrak Takip

Saha Servis Yönetimi

Mobil Servis Sistemi

Doğrulama Sistemleri

Karekod Doğrulayıcılar (Verifier)

Verito, üretim, lojistik, hızlı tüketim ürünleri, perakende, finans, telekom, sağlık ve kamu sektörlerine yönelik çözümlerinin yanında kanal yönetimi üzerinden iş ortaklarına da çözümler sağlamaktadır.

Verito’un sunduğu çözümler, kuruluşların iş süreçlerinin kontrol altına alınmasını ve verimliliğin artmasını sağlıyor.

Otomatik veri toplama teknolojilerini müşterilerinin tüm operasyonlarına entegre etmenin yanısıra, katma değer içeren çözümleriyle tüm sektörlere projeler üretiyor. Müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, her yeni iş imkanını büyük bir heyecanla ele alan Verito, geniş ürün çeşitliliğini çözüm sağlayıcı şirket hüviyeti ile Türkiye’nin önde gelen tüm kuruluşlarına sunmaktadır.

İşletmenize en uygun çözümlere birlikte karar verelim.