Hizmetler

Verito, müşterilerine sunduğu geniş ürün ve çözüm portföyünü Türkiye genelinde bakım-onarım, sistem tasarım desteği ve kurulum hizmeti ile desteklemektedir.

Bakım-Onarım

Teknik ekibimiz; Barkod Yazıcılar, Barkod Okuyucular, Mobil Terminaller, Mobil Yazıcılar, Otomatik Etiket Aplikatörleri, Endüstriyel PC’ler, Kablosuz Ağ Ürünleri, RFID Sistemleri gibi donanımlarda her biri alanında dünya lideri konumunda bulunan Zebra (Motorola, Psion Teklogix), Honeywell (Intermec, Datamax), Code, Microscan markalı ürünlerin her türlü bakım hizmetlerini vermektedir.

Sistem Tasarım

Özellikle Kablosuz Ağ sistemlerinin kurulumunda uzman yapısı ile tasarım desteği sunan Verito, kablosuz ağ hizmetleri, ağın tasarımı, site survey (keşif), mobil cihazlar için serbest dolaşım bölgelerinin belirlenmesi, Access Point kurulumu, uzak bağlantı ve bina dışı kullanımlar için anten görüş testleri ve anten kurulumu, ağ kurulumu, yönetimi ve desteği dahil uçtan uca çözümler sunar.

Kurulum Hizmetleri

Konusunda uzman, her büyüklükteki sistemlere kablolama, ürün kurulumu ve konfigürasyonlarında eğitim görmüş, bilişim teknolojisi konularında uzmanlık kazanmış teknik ekip tarafından verilmektedir.