Zebra TC8000 Mobil Bilgisayar

TC8000, tasarımı ile çalışan verimliliğinde %14 oranında artış sağlamayı başarmıştır. % 14 artış, her vardiya da çalışan başına bir saat kazanmak demektir  ve aynı zamanda sağlam tasarımı ile depolarda kullanılmaya hazırdır. Sıcaklık dalgalanmalarına dayanıklı olarak üretilmiş olması nedeni ile açık depolar için de idealdir. Geleneksel modellere göre %33 oranında daha hafif tasarlanmıştır.

TC8000, tam dokunmatik klavye geleneksel tuşlu klavyelere göre kullanıcıların yaklaşık %60 oranında daha az hata yapma, % 40’a varan oranlarda ise hızlı giriş yapılmasına olanak sağlamaktadır. Üç vardiyalık pil gücüne sahiptir ve rakipsiz pil yönetimi sunmaktadır. Cihazı kapatmaya gerek kalmadan hızlı ve kesintisiz bir şekilde pil değişimine olanak sağlamaktadır.

TC8000, çok yönlü çok modlu tasarıma sahiptir. Her durumda hızlı ve etkin tarama yapabilme özelliğine sahiptir. Aşağıdaki tarama şekillerine olanak sağlamaktadır.
– Giyilebilir veya Monteli Sabit Tarama,
– Tekspeech Pro İle Sesli Tarama,
– Workforce Connect ile Bas Konuş İletişim,

Mobil DNA ile, mobil platformunuzun her kademesini birbirine bağlayarak, basitleştirilmiş entegre bir çözüm elde edilebilir. Zebra Mobil Eklentiler (MX), Android’i kurumsal sınıf işletim sistemine dönüştürerek, kurumsal sınıf güvenlik, cihaz yönetimi ve veri yakalama özellikleri  sunar.

PRZM Akıllı görüntüleme teknolojisi ile okuma performansı en üst düzeydedir. Simulscan özelliği ile tek bir tarama işlemi ile birden çok barkodu veya formları yakalayabilirsiniz.

TC8000, Eski Terminal Emulation (TE) ‘yeşil ekranları’ şık grafik tabanlı ‘All Touch TE’ ekranlara dönüşmesine olanak verecek bir araç entegre edilmiştir. Bu sayede  son derece pratik olmak ile kalmayıp aynı zamanda bir işi tamamlamak için gereken etkileşim sayısını önemli oranda azaltır.

TC8000 TEKNİK ÖZELLİKLER
– 1.7 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
– Android AOSP 5.1x (Lollipop) ve Zebra’dan Mobil Eklentiler (MX) İşletim Sistemi
– 1 GB RAM / 4GB Flash Bellek
– 4.0 inç diagonal (800×480) Transflektif LCD Ekran
– 802.11 a/b/g/n/d/h/i, Bluetooth 4.0 Bağlantı
– 1D/2D Imager, 8MP Otomatik Odaklı Renkli Kamera
– 6700 mAh Lityum-Iyon Batarya
– IP65, 1.8 Metreden Betona Düşmeye Dayanıklı
– 490 gr Ağırlık