Zebra TC70/TC75 Mobil Bilgisayar

Sağlam tasarımı , dayanıklılığı, sesli iletişim özelliği, otomatik verilerinin yakalanması, tüm aksesuarları ve son teknolojisi ile perakende, imalat ve operasyon sektöründe yüksek performans sunmaktadır. Kurumsal işlevsellik ve Cihaz tasarımının birlikteliğini hissedebileceğiniz profesyonel bir cihazdır.

Esnek işletim sistemi desteği ile Android veya Windows 10 IoT Mobile Enterprise her ikisi de işletmelerde kullanım için güçlendirilmiş, en gelişmiş mobil işletim sistemlerinden birini
tercih edebilirsiniz.

PRZM akıllı görüntüleme teknolojisi, megapiksel sensör ve gelişmiş optik özellikleri ile veri yakalama performansını en üst düzeye çıkartmaktır.

4G/LTE (Sadece TC75 ve TC75x serisi) ve 802.11 a/b/g/n bağlantısı ile bilgilere her yerden her koşulda erişim sağlar.

Zebradan Mobil Eklentiler (MX) Android’i ile tüketici işletim sisteminden gerçek bir kurumsal sınıf işletim sistemine dönüştüren bir dizi özellik sağlamaktadır. IP65 ve IP67 dereceli muhafazası ile toz geçirmez ve suya tamamen batmış olsa bile güvenle çalışmaya devam edilir.

Corning Gorilla Glass dokunmatik ekran özelliği ve tarayıcı çıkış penceresi ile dayanıklılık konusunda en üst seviyededir. Mobil DNA Özelliği olan Simulscan belge yakalama ile metin alanlarını, telefon numaralarını, resimleri, imzaları ve hatta onay kutularını aynı anda sadece bir düğmeye basma süresinde yakalayıp, faturalama ve sipariş verme hızının arttırılmasını sağlayabilir.

Ön kamera personelin görüntülü görüşme yaparak ihtiyaç duyduklarında yerinde yardım almalarını sağlar ve yakın alan iletişimi , tesis giriş noktalarındaki kimlik kontrolünde otomasyon sağlar. İkili moda sahip dokunmatik panel çıplak elle, eldivenle özel kalem ile maksimum veri giriş esnekliği sunar. Workforce Connect Push to Talk (PTT) Express ve Pro desteği ile üstün ses kalitesi ve işlevselliğinin yanı sıra anında bağlantı sağlar.

TC70/TC75 TEKNİK ÖZELLİKLER

TC70/TC75; 1.7 GHz Çift Çekirdekli İşlemci, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n), Bluetooth, 1GB RAM/8GB Flash Bellek
TC70x/TC75x; 1.8 GHz Altı Çekirdekli İşlemci, 4G/LTE ve Wi-Fi (802.11 a/b/g/n), Bluetooth, 2GB RAM/16GB Flash Bellek
İşletim Sistemleri;
TC70; Android 5.1 (Lollipop)
TC70x; Android 6.0 (Marshmallow) ve Win10 IoT Mobile Enterprise
TC75; Android 5.1 (Lollipop)
TC75x; Android 6.0 (Marshmallow)
– 4.7 inç HD (1280×720) Dokunmatik Ekran
– IP65 ve IP67 Suya ve Toza Dayanıklılık
– 1D/2D Boyutlu Barkod Okuma