Zebra TC51/TC56 Mobil Bilgisayar

– TC51 Wi-Fi özelliklidir, en güçlü dolaşım desteği ile en hızlı Wi-Fi bağlantılarını destekler.
– TC56 ise Wi-Fi ve 4G LTE hücresel özelliği ile ister tesiste ister sahada nerede olursa olsun daima bağlantıda kalır.
– Akıllı telefon görünümüne sahip, dayanıklılık, güç, güvenlik, ve yönetilebilirlik özellikleri ile verimliliği arttırabileceğiniz bir dokunmatik bilgisayardır.
– Kurumsal işlevsellik ve cihaz tasarımının birlikteliğini hissedebileceğiniz gelişmiş bir modeldir.
– 5 inç’lik gelişmiş teknolojiye sahip maksimum ekran boyutuna sahiptir.
– Corning Gorilla Glass dokunmatik ekran özelliği ile çizilmeye ve kırılmaya karşı maksimum koruma sağlar. Eldiven ile, ıslak halde veya özel kalemle de kolaylıkla çalışma olanağı sağlar.
– Açık havada parlak güneş ışığında kolayca okuma özelliğine sahiptir.
– PRZM Akıllı görüntüleme özelliği ile kötü basılmış, hasarlı ve kirli olan 1 ve 2 boyutlu barkodları çok hızlı ve yüksek performans ile okuyabilmektedir. Aynı zamanda yüksek kalitede çalışma menzili ile okumada iyi bir performans sağlamaktadır. Her yönde okutma özelliği ile barkod okuyucuyu hizalamaya gerek yoktur.
– Mobil DNA Özelliği olan Simulscan belge yakalama ile metin alanlarını, telefon numaralarını, resimleri, imzaları ve hatta onay kutularını aynı anda sadece bir düğmeye basma süresinde yakalayıp, faturalama ve sipariş verme hızının arttırılmasını sağlayabilir.
– 1.8 GHZ altı çekirdekli 64 bit işlemci ile daha iyi performans ve güç tüketimi sağlar. İşlemci de %15’e kadar daha az güç tüketir ve uygulamalar 5 kata kadar daha hızlı çalışır.
– Nougat versiyonu ile gelen TC51/TC56, gelecekteki versiyonlar (8.0 – Oreo) desteklendiği için de, üstün yatırım koruması elde edilir.
– Yekpare tasarım, hassas elektronik parçalar için darbelere karşı ekstra koruma sağlar. Tozlu yerlerde kullanılabildiği gibi suya veya betona düştüğü taktirde dahi güvenilir bir şekilde çalışmaya devam edilebilir.
– Power Precision + Pil 14 saatlik etkileyici bir pil gücü sunar. Warm Swap modu ile kullanıcılar bağlantı kopmadan pil değiştirebilir yani cihazı yeniden başlatmak gerekmez.
– Mobil DNA Özelliği olan MX amaca özel kurumsal sınıf Android cihazınızı oluşturmanızı mümkün kılar. İzinsiz kullanıcıların cihaza erişmesini engellemenin yanı sıra, izinsiz uygulamaların kullanılmasını ve başlatılmasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda zafiyet noktalarını etkin olarak tespit etme ve otomatik düzeltme özelliğine sahiptir. Ek cihaz kontrolleri, cihazı offline yapacak ve çalışan verimliliğini sarsacak konfigürasyon hatalarını önler.
TC51 / TC56 TEKNİK ÖZELLİKLER
– TC51; WiFi (802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/r), Bluetooth v4.1
TC56; 4G, GPS, WiFi (802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/r), Bluetooth v4.1
– 1.8 GHz 64 bit Altı Çekirdekli İşlemci
– Android 7.0 Nougat İşletim Sistemi
– 2GB RAM / 16GB Flash Bellek
– 5.0 inç HD (1280×720) Dokunmatik Ekran
– 1D/2D Imager, 13MP Otomatik Odaklı Renkli Kamera
– IP67, 1.5 Metreden Betona Düşmeye Dayanıklı
– 249 gr Ağırlık