Zebra MC55A0/MC55A0-HC/MC55N0 Mobil Bilgisayar

MC55A0, yöneticiler ve personel için dayanıklı, üstün özellikli kurumsal mobil bilgisayardır. Çalışanların tek bir cihaz ile uygulamalara erişmesi, barkod taramaları,  fotoğraf çekmeleri, video izlemeleri, bas konuş arama yapmalarına olanak sağlamaktadır. Cep tipi mobil bilgisayar olması ile birlikte hafif ve şık bir tasarıma sahiptir.

MC55A0-HC modeli ise sağlık sektöründe yeni nesil mobil çözümler için dezenfektana dayanıklı, taşıma ve kullanım kolaylığı ile tam anlamıyla hastane içerisinde kullanım amaçlı tasarlanmış mobil bilgisayardır. Güçlü kablosuz uygulama ve bağlantı opsiyonu ile hasta kayıtlarına erişim, mobil olarak hastayı izleyebilme, ilaçları hatasız bir şekilde verebilme,  laboratuvar ve eczane siparişlerinin takibinde ve test sonuçlarına hızlı bir şekilde ulaşmak gibi daha bir çok konuda üstün performans sağlamaktadır.

MC55N0 modeli ise yüksek hızlı kablosuz ağ bağlantısı gerektiren uygulamalar için geliştirilmiştir. 802.11n hızı ile kablolu ağ hızında kablosuz bağlantılar sunar.

Sıcağa, soğuğa, suya ve toza maruz kaldıktan sonra da güvenle çalışmaya devam edebileceğiniz bir mobil bilgisayardır.

MC55A0 TEKNİK ÖZELLİKLER

– Marvell 806 Mhz PXA 320 İşlemci
– Microsoft Embedded Handheld 6.5 Classic İşletim Sistemi
– 3.5 inç (640×480) VGA Dokunmatik Ekran
– Wi-Fi, Bluetooth kablosuz bağlantı
– 256 MB RAM / 1GB Flash Bellek
– IP64 Toza ve Suya Dayanıklılık
– 1D Laser veya 2D Imager Barkod Okuyucu, 3.2MP Otomatik Odaklı Renkli Kamera Opsiyonu
– 2400 mAh ve 3600 mAh Li-Ion Batarya
– Nümerik ve Qwerty Klavye Opsiyonu
– 1.8 Metreden Betona Düşmeye Dayanıklı
– 315 gr Ağırlık