Zebra MC3200 Mobil Bilgisayar

MC3200, sınıfında lider MC3000 serisinin yeni nesil modeli olup, envanter yönetiminde üretkenliğin çıtasını yükseltmektedir. MC3200 mobil bilgisayar, yüksek stoklama maliyetini düşürebileceğiniz profesyonel stok yönetimini ve doğru/hızlı sipariş almayı başarabileceğiniz bir teknolojiyi tarafınıza sunmaktadır. Çalışanlarınızın mağaza katından yükleme alanına kadar her yerde, envanter ile ilgili süreçleri saniyeler içerisinde tamamlayabileceği hafif ve dayanıklı bir mobil bilgisayardır. Sesli toplamadan en yoğun barkod okuma uygulamalarına kadar her işi konforlu bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

MC3200, işletim sistemini seçebilme ve değiştirebilme avantajı ile yatırımlarınızı gelecekteki uygulamalara uygun hale getirmektedir. Android (Jelly Bean) ve Microsoft Embedded Compact 7’yi desteklemektedir.

Zebra Mobil Eklentiler (MX) Android’i ile kurumsal sınıf işletim sistemine dönüştürerek, kurumsal sınıf güvenlik, cihaz yönetimi ve veri yakalama özellikleri sunar.

PRZM Akıllı görüntüleme özelliği ile kötü basılmış, hasarlı ve kirli olan 1 ve 2 boyutlu barkodları çok hızlı ve yüksek performans ile okuyabilmektedir. Aynı zamanda ekstra geniş görüş alanı ile 36inç/92 cm uzaklığa kadar hemen her barkodu okuyabilir ve büyük barkodları yakın mesafede tarayabilir.

Sıcağa, soğuğa, suya ve toza maruz kaldıktan sonra bile güvenle çalışmaya devam edebileceğiniz bir mobil bilgisayardır. Düz, kabzalı veya döner başlıklı formlarını üç farklı tuş takımı ile birleştirerek çalışan için en uygun formu sağlanabilmektedir.

MC3200, mevcut MC3000 serisi mobil bilgisayarın aksesuarları ile de uyumlu olması yeni mobil teknolojiye geçerken mevcut teknoloji yatırımlarınızı korumanızı sağlayacaktır.

RhoMobile Paketi ile iOS , Android, Microsoft Windows ve gelecekte çıkacak işletim sistemlerinde çalışabilen çapraz platform uygulamaları oluşturmayı destekler.

MC3200 TEKNİK ÖZELLİKLER

– 800 Mhz OMAP Çift Çekirdekli 4 İşlemci
– Android 4.1 veya Microsoft Windows Embedded Compact 7.0 İşletim Sistemi
– 3.0 inç TFT (320X320) Dokunmatik Renkli Ekran
– Wi-Fi (802.11 a/b/g/n), Bluetooth Kablosuz Bağlantı
– 512 MB RAM / 2GB Flash Bellek
– 1D Lazer veya 2D Imager Barkod Okuyucu
– 1.5 Metreden Betona Düşmeye Dayanıklı
– 2740 mAh ve 4800 mAh Lityum-Ion Batarya