Mobil Çözümler

En son mobil bilgisayarlar, yazıcılar, erişim noktaları ve tarayıcıları insanlarınızın kullanımına sunmanızın birçok nedeni var. Bunlar arasında satışlar, fiziksel güvenlik, müşteri hizmetleri, ortak çalışma, veri yakalama, karar alma ve daha bir dizi konuda optimizasyon yer alır.

Ve insanlarınızın yaptığı iş ne olursa olsun, mobil cihazları işler açısından kritik bir önem kazanıyor. Bir cihazı bulmaya çalışan hemşireden güzergahın iyi belirlenmesine güvenen sürücüye, teslim belgesi bastıran kuryeye, ve zamanın çok önemli olduğu bir siparişi alan depo ekibine dek – bilgisayarlarında, yazıcılarında ya da kablosuz bağlantılarında sorun olursa yarı yolda kalırlar, bilgi akışı kesilir ve iş performansı olumsuz etkilenebilir.

Verito’nun temsilcisi olduğu markaların cihazları ve ağları, güçlü ve güvenilir bir performansa sahip, kurumsal sınıf özelliklerinde tasarlanıp üretilmiş olmakla beraber beklenmedik olaylar hizmet dışı kalmalara neden olabilir.

El tipi tarayıcıların forklift altında kalmasından yazıcıların üzerine su dökülmesine ve mobil bilgisayarların kazayla yüksek bir noktadan yere düşürülmesine dek – cihazlar, hasar görebilir. Dahası, sistem sorunları da çalışmalarını aksatabilir. Örneğin, mobil bilgisayarlarda basit bir uygulama yükseltme işlemi, işletim sisteminin yenilenmesi ya da ağ ayarlarındaki bir değişiklik istemeyen sorunlara neden olabilir.

Mobil cihazlara yaptığınız yatırımın beklenen faydayı sağlamasını temin etmek için bu sorunların hızlı, etkin ve ekonomik bir şekilde çözülmesi gerekir.

Cihazlarınızın işletim masraflarının ilk başta yapılan yatırımdan çoğu zaman daha yüksek olmasının başlıca nedenleri, cihazların bakımı ve arızaların önlenmesi için yapılan harcamalardır. Bu nedenledir ki mobil çözümlerinizin nasıl desteklendiği hangisini satın aldığınız kadar, hatta daha fazla önem taşımaktadır.