Honeywell EDA52 Mobil Bilgisayar

Honeywell EDA52, saha çalışanları ile geri plandaki sistemler arasında güvenilir ve emniyetli bağlantı sağlayan kurumsal sınıf bir mobil bilgisayardır. Perakende, lojistik, üretim, sağlık ve kamu hizmetleri için tasarlanmıştır.

Göze çarpan 5,5 inç Gorilla Glass dokunmatik ekran arayüzü ve ergonomik endüstriyel tasarımı, kullanıcı konforunu ve deneyimini büyük ölçüde artırmaya yardımcı olur. Hafif ve ince tasarımı, kullanıcıların cihazı tek elle kolayca çalıştırabilmesi, ceplerinde taşıyabilmesi ve gün boyu rahat kalabilmesi anlamına geliyor.

13 megapiksel arka kamera, kullanıcıların kaliteli görüntü dokümantasyonu için yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalamasına olanak tanırken, 5 megapiksel ön kamera, kullanıcıların görüntülü iletişim kurmasına olanak tanır.

EDA52, hasarlı veya eksik barkodların bile hızlı okunmasını sağlayan tamamen yeni ve güçlü Honeywell S0703 tarama motorunu içerir.

Sağlam bir muhafaza ve IP67 sınıfı sızdırmazlıkla donatılmış EDA52, zorlu kullanım ve zorlu çevre koşullarında çalışabilir. 4500mAh pil, her şarj arasında uzun süreli ve kesintisiz kullanıma olanak tanır. Pil ayrıca kolayca çıkarılabilir ve hızlı şarj 3.0’ı destekler.

EDA52 (WWAN sürümü) aynı anda bir nano SIM’i ve bir e-Sim’i destekler. eSIM, farklı mobil ağ operatörlerine aboneliklerin basit bir şekilde yönetilmesine olanak tanır ve böylece birden fazla fiziksel SIM kartı yönetmeye gerek kalmadan operatörler arasında kolay geçiş yapılmasına olanak tanır.

EDA52, Android 11 ile gelmektedir ve bakım sorunlarını en aza indirecek ve uzun vadeli özellik desteği sağlayacak şekilde Android13’e yükseltilebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

– 2.0 GHz Sekiz Çekirdekli İşlemci
– Android 11 İşletim Sistemi (Android 13’e yükseltilebilir)
– WWAN, WiFi , Bluetooth, NFC Bağlantı
– 4GB RAM / 64GB Flash Bellek
– 5.5 inç HD Dokunmatik Ekran
– 1D/2D Imager Okuyucu, 5MP Ön, 13MP Arka Kamera
– IP67, 1.5 Metreden Betona Düşmeye Dayanıklı
– 258 gr Ağırlık