Honeywell CK75 Mobil Bilgisayar

Daha çok depo ve dağıtım ortamları için optimize edilmiş olup kendi sınıfındaki mobil bilgisayarlara göre %31 daha küçük ve hafif olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte sağlam yapısı, üstün hareket toleransı ve barkod okuma performansı ile en zor koşullarda bile rahatlıkla çalışılabilmektedir.

Honeywell CK75’in soğuk hava versiyonu, sahip olduğu dokunmatik ekran ve tarama camındaki ısıtıcılar ile  donduruculardaki uzun süre kullanımın yanı sıra derin dondurucu alanlarında da çalışmayı desteklemektedir.

CK75 mobil bilgisayar, Honeywell kulaklık setlerini ve ses yazılımını desteklediğinden, çalışanlar geleneksel veya ses özellikli iş akışı seçeneklerine sahip olurken, yakın ya da uzak tarama, konuşma, ses ve görüntü yakalama gerektiren görevlere hızlı bir şekilde geçiş esnekliği sağlarlar.

Esnek işletim sistemi desteği ile Windows Embedded Handheld 6.5 veya Android 6.0 Marshmallow kurumsal mobil işletim sistemlerinden birini tercih edebilirsiniz veya ileriki zamanlarda mevcut Windows işletim sisteminizi kolaylıkla Android’e dönüştürebilirsiniz.

IP67 muhafazası ile toz geçirmez ve suya tamamen batmış olsa bile güvenle çalışmaya devam edebilirsiniz.

CK75 TEKNİK ÖZELLİKLER

– 1.5 GHz OMAP 4470 Çift Çekirdekli İşlemci
– Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 veya Android 6.x.x Marshmallow (GMSli) İşletim Sistemi
– 2GB RAM / 16GB Flash Bellek
– 3.5 inç VGA (480X640) Dokunmatik Ekran
– Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth Bağlantı
– 1D/2D Yakın/Uzak Barkod Okuyucu, 5MP Otomatik Odaklı Renkli Kamera Opsiyonu
– Soğuk Hava Modelinde; -30°C ile +60°C Arası Çalışma Sıcaklığı
– 5200 mAh Lityum-Ion Batarya
– IP67, 2.4 Metreden Betona Düşmeye Dayanıklı
– Sahada Takılabilen Opsiyonel Kabza
– 584 gr Ağırlık