CODESOFT RFID ve Barkod Etiketleme Yazılımı

CODESOFT, bir etiket tasarlayıcısından daha fazlasıdır. CODESOFT ile verimlilik ve kontrolü arttırarak iş süreçlerinize etiket baskısı ve RFID teknolojisini kolayca entegre edebilirsiniz. CODESOFT barkod yazılımının kararlılığı ve yüksek performansı güçlü ve sürekli bir çözümü garanti edecektir.

Amacınızın barkod ve RFID etiketleri basmak, varlık ve kaynakları yönetmek, dağıtım kanalları ve stok düzeylerini kontrol etmek, ürün izlenebilirliği sağlamak ya da veri kayıtlarını düzenlemek olup olmasına göre, CODESOFT şirketinizi çoğu gelişmiş barkod, RFID ve etiketleme projeleri için çözüm sunar.

CODESOFT, üç farklı sürümle sunulmaktadır. Lite, Pro ve Enterprise.

CODESOFT Lite, etiket tasarımı özellikleri ve veri tabanı bağlanabilirliği ile giriş düzeyi paketi. CODESOFT Lite’da tek kullanıcı lisanslı olarak bulunur ve 1 termal yazıcı ile sınırlıdır.

CODESOFT Pro tasarım özellikleri, veri tabanı bağlanabilirliği ve light ActiveX Basic ile orta seviyeli paketimizdir. CODESOFT Pro’da tek kullanıcı lisanslı olarak bulunur ve aynı anda bir ya da üç termal yazıcı ve herhangi bir Windows yazıcı sürücüsü ile sınırlıdır.

CODESOFT Enterprise, sınırsız yazıcı desteğine sahiptir ve ağ (çok kullanıcılı) lisanslamasıyla birlikte kullanır.  İşiniz geliştikçe, CODESOFT Enterprise iş gereksinimlerini karşılamaya devam etmek için ölçeklenebilir.